Світязь – особливе місце на землі

Шацький край, зокрема озеро Світязь – це наче окрема планета. Коли в перше завітала сюди, враження переповняли мене, тільки важко було зібратися з думками. Неймовірно красива природа, чисте, легке повітря, яке жадно хочеться ковтати і ковтати, прозора, чиста вода – безмежна, все це наче не справжнє. Важко повірити, що в наш час можна знайти такий мальовничий, екологічно чистий куточок, може навіть трішки дикий.

Світязь чудовий в будь-яку пору року, тому зовсім не дивно, що сюди приїздять відпочивати безліч людей з різних куточків світу. Українці, білоруси, поляки та інші, ніхто не залишиться байдужим.

Найпривабливішим місцем, на мою думку — Гряда, тобто Шацький берег озера. Саме тут розташована БВ «Silver», всього за декілька кроків від цілющої води Світязя. На території бази поміщаються шість затишних, двох поверхових дерев’яних котеджів, з балконів яких кожний з відпочиваючих може насолоджуватися красивим заходом сонця. Дитячий майданчик, де дітвора просто щаслива, а їхній сміх дарує неймовірне задоволення. Привітний персонал, створить домашню атмосферу і все для того, щоб відпочиваючим було затишно. Альтанки, мангали, шезлонги, тут є все, що необхідне для комфортного та приємного відпочинку всієї сім’ї та компанії. 

Хто прагне тиші та спокою, найкраща пора для відпочинку – травень або вересень. Люду зовсім не багато, тільки жива природа, озеро і Ви. Тут можна забути про все і просто насолоджуватися життям.

Відпочивати в Шацькому краї приємно та корисно. Тут справді добре!