Гайда на Світязь разом з малечею


Незабаром розпочнеться сезон відпусток, якого всі чекають з нетерпінням. Так хочеться забути про щоденні турботи і з головою зануритися у відпочинок. А ще, слід добряче підготуватися, особливо - це стосується батьків, які збираються відпочивати з малечею.


Правило перше, важливо скласти список необхідних вам речей для відпочинку, після чого уважно його прочитати і відкинути все лишнє, що на перший погляд здавалося необхідним.

Наприклад, якщо вашому малюку потрібні підгузки, не обов’язково везти із собою величезні запаси, їх можна купити будь де і ціна (приблизно) та сама. Якщо Ви полюбляєте багато гуляти, Вам знадобиться рюкзак – кенгуру або коляска, щоб Ваші руки теж відпочивали. Обов’язково теплий одяг для малюка, та й для себе можна, так як погода не передбачувана та й взагалі, на Світязі, свій, особливий клімат. Також не забуваємо про іграшки, завдяки яким у Вас появиться дорогоцінна хвилинка вільного часу, якщо вийшло так, що все таки забули їх в дома, на Гряді є місцевий базарчик, де Ви зможете придбати наприклад надувний басейн, чи м’яч, асортимент не великий, але забавку для малечі можна знайти.

Правило друге. Якщо шлях від пункту А до пункту В займає багато часу, слід уникати вечірніх подорожей. Так як, безпека на першому місці і дитина навряд чи буде вдячна за таку поїздку. Тому, обираємо денний час, а малечі опишіть подорож, як найцікавішу історію, яка переповнена дивовижних пригод.

Правило третє. Поцікавтеся, чи є все необхідне в готелі чи на базі відпочинку для Вашого малюка, куди Ви прямуєте. І чи потрібно Вам щось додатково оплачувати, зазвичай, для маленьких діток – все (проживання) безкоштовно, а для старших є знижки. Уточніть – це важливо.

Чим кормити малюка, правило №4? Дуже важливо це питання вирішити ще в дома, так як на відпочинку ну зовсім не хочеться стояти біля плити і готувати. Якщо дитина годується баночним пюре, то слід запастися, хоча б на перший час, поки не знайдете альтернативу у місцевих магазинах. Також, улюблені солодощі, краще взяти з собою, щоб уникнути нападів істерики.

Аптечка - правило №5. Надіюся на те, що вона Вам зовсім не знадобиться, але краще її взяти. Бинти, йод, перекисень водню, щось для животика і т.д. і ще, не менш важливо, захист проти комарів.

Гарного Вам відпочинку :)